Whatsapp

Anadolu Radyant Isı Sistemleri Ltd.Şti. 2002 yılında ticari faaliyetine başlamış olup Radyant Isıtma Sistemeleri üretimi, kurulumu, ithalatı ve endüstriyel doğalgaz dönüşümü sistemleri ana faaliyet konularında çalışmaları sürdürmüştür. Yüzlerce endüstriyel tesisin doğalgaz dönüşümü işini yapmış yine yüzlerce fabrikasının radyant ısıtma sistemlerinin anahtar teslim kurulumu gerçekleştirmiştir.

Anadolu Radyant Isı Sistemleri Ltd.Şti. ısıtma sistemlerinin Türkiye’de üretimi ile ilgili AR-GE çalışmalarını 2003-2004 yıllarında gerçekleştirmiş ve 2004 yılının Eylül ayında ‘Sun-Ray’ markalı borulu tip radyant ısıtıcıları üretmeye başlamıştır. 2007 yılında Radyant ısıtılar ile ilgili CE Sertifikasyonlarını tamamlamıştır. EN 416-1, EN 777-1 kalite standartları kapsamında üretim faaliyetini sürdürmektedir.

2012 yılı sonunda EN 419-1 kapsamında Seramik Yüzeyli Açık Alevli Isıtıcılarla ilgili CE sertifikasyonları tamamlanmış olup halihazırda üretimine devam edilmektedir. Tüm ısıtıcı çeşitlerimiz için AR-GE çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

2006 yılında doğalgaz dönüşümü sektöründe önemli bir enstürman olan Rms-B ve Rms-C istasyonları üretmeye başlamış olup, BOTAŞ, Başkent Gaz ve tüm yerli gaz dağıtım firmalarının istek ve talepleri doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Endüstriyel ve birçok ticari işletmenin ısıtmasında radyant ısıtma sisteminin uygulanmadığı düşük yüksekliklerede önemli bir ısıtma sistemi olan “Gaz yakıtlı Sıcak Hava Üreteçleri” konusunda İtalya’dan 2007 yılından itibaren ACCORONI markalı ürünlerin Türkiye Distribitörlüğünü alarak satış, uygulama ve servislik hizmetlerini yapmaktadır.

Anadolu Radyant 1500 m2 imalat alanına sahip olup 3 Mühendis, 7 Beyaz yakalı, 25 Mavi yakalı, 35 Personeli ile İvedik Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalarına devam etmektedir.