ÖDEME BİLGİLERİMİZ E-BROŞÜR BLOG TR DİL SEÇİNİZ

SRP DİZAYN SERİSİ

SRP 4 DİZAYN serisi cihazlar kompakt tasarımıyla kafe ve restaurantlar da, Kısa sürede çalıştırma ve termal efekt ile görsellik ve verimi bir arada müşterileriyle buluşturmaktadır.

Display ekranda kademe görüntüsü ve manuel kontrol imkanı ile çoklu kademeli şekilde kontrol edilebilen cihazlarımız, tekli çalıştırılabilir kumanda sistemi ile elektrik tesisat sistemini kolaylaştırarak, açılı ve farklı konsolları sayesinde cihaza kolay müdahale imkanı sağlamaktadır. Üzerindeki seperatör şapka sayesinde ısınan hava ileri atılır ve tavana daha yakın montaj imkanı yaratır. Yüksek seviyede güvenlik sağlayan cihazlarımız CE akreditasyonlu Emniyetli gaz valf sistemine sahiptir.

SRP 6 DİZAYN serisi cihazlar yüksekliği fazla olan mekanlarda kompakt tasarımıyla, Kısa sürede çalıştırma ve termal efekt ile görsellik ve verimi bir arada müşterileriyle buluşturmaktadır. Display ekranda kademe görüntüsü ve manuel kontrol imkanı ile çoklu kademeli şekilde kontrol edilebilen cihazlarımız, tekli çalıştırılabilir kumanda sistemi ile elektrik tesisat sistemini kolaylaştırarak, açılı ve farklı konsolları sayesinde cihaza kolay müdahale imkanı sağlamaktadır. Üzerindeki seperatör şapka sayesinde ısınan hava ileri atılır ve tavana daha yakın montaj imkanı yaratır. Yüksek seviyede güvenlik sağlayan cihazlarımız CE akreditasyonlu Emniyetli gaz valf sistemine sahiptir.

GERİ